Kurumsal Seo Fiyat Teklifi

Seo

En İyi Otomatik Sosyal Medya Paylaşım Araçları

Sosyal Medya Uzmanlığı Barış Dayak

Dünya üzerinde kabul görmüş sosyal medya ağ sayısının 200’den fazla olması, web site sahiplerine yönetim açısından oldukça zorluklar yaşatmaktadır.Bazı internet adresleri için facebook, twitter, instagram yeterli olurken bazı internet siteleri yüzden fazla platform üzerinden hedef kitle kazanmak isteyenler. Hal böyle olunca sosyal medya yönetimi konusunda uzun zaman harcamak istemeyen kişiler paylaşımları otomatik yapan sistem ya da eklentileri ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle, bu yazımız içerisinde otomatik sosyal medya paylaşım hizmetinde bulunan platformlar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

IFTTT

iftt sosyal medya paylaşım sitesi

IFTT, dünya üzerinde yer alan tüm sosyal medya platformlarını desteklemesinden dolayı ön plana çıkan bir araç olduğunu söyleyebiliriz. Sistem üzerinden kullandığınız sosyal medya platformu seçerek hepsini tek bir çatı altında toplayarak birbirlerine bağlayabilirsiniz. Platform üzerinden paylaşacağınız bir gönderi, bağlama yaptınız tüm sosyal medya platformları üzerinden eş zamanlı olarak paylaşılacaktır. IFTT , sağlamış olduğu özellikler ile otomatik sosyal medya paylaşımı konusundaki tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Zapier

Zapier Sosyal Medya Aracı

Zapier, göstermiş olduğu performans sayesinde son zamanlardaki en iyi otomatik sosyal medya paylaşım aracı olarak gösteriliyor. Bu araç üzerinden sosyal medya hesaplarınızı kontrol edebilir, paylaşımlar yaparak gelen etkileşimlerin analizlerini yorumlayabilirsiniz. Özellikle sosyal medya uzmanı iseniz, çoklu hesap yönetimi konusunda bu araca ihtiyaç duyabilirsiniz.

Aweber

Aweber Sosyal Medya Aracı ve Sitesi

Awaber , sandığınız kadar basit bir otomatik sosyal medya paylaşım platformu değildir. Hizmetlerin içerisinde yer alan mail gönderim hizmeti sayesinde otomatik olarak belirlediğiniz kişilere sınırsız mail gönderebilirsiniz. Gönderilen mailleri spam filtresi girmemesinden dolayı birçok kişinin bu hizmetten yararlandığını söyleyebiliriz.

Buffer

Buffer Sosyal Medya Yönetimi ve Planlaması

Bir sosyal medya yönetim aracı olan Buffer , onlarca farklı sosyal medya hesabınızı tek bir çatı altında kontrol etmenizi sağlıyor. Sağlamış olduğu otomatik sosyal medya paylaşımı hizmeti ile belirlediğiniz gönderileri İstediğiniz zaman ve tarihte zamanlanmış bir şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Dlvr.it

Dlvr.it Sosyal Medya Planlaması

SEO uzmanları tarafından önerilen Dlvr.it , rakipleri gibi kullanıcılarına istedikleri sosyal medya hesapları üzerinden toplu bir şekilde otomatik paylaşım yapmalarına izin vermektedir. Paylaşılan gönderilerin almış olduğu etkileşimleri tek bir panel üzerinden gösteren bu sistem, analiz yapımını da bir halde kolaylaştırmaktadır.

(Bonus) Barış Dayak Ücretsiz Sosyal Medya Paylaşım Aracı

Barış Dayak Sosyal Medya Uzmanı
Facebook, İnstagram, Twitter, Linkedin gibi sosyal medya sitelerinde paylaşımlarınızı zamanlayabilir ve tek panel üzerinden paylaşımlarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. Türkçe arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile Sosyal Medya Paylaşım için sizlere büyük kolaylık sağlayacağı umuduyla… Link Güncelleniyor… [15 Temmuz 2019]

[Toplam:4    Ortalama:3.8/5]
Benzer Yazılar
Seo

Robots.txt Dosyası Nedir ? Nasıl Oluşturulur?

SeoÜcretsiz İçeriklerWordpress

Yoast Seo Kurulumu ve Ayarları Nasıl Yapılır? 2019

Seo

Seo Nedir ve Nasıl Yapılır? Doğal Seo Çalışmaları

Seo

Büyük Çekirdek Güncellemesi Google Florida 2 

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir